Programok

Szombat (május 6.)
 

 Espresso Bár

    

 Cupping Room

 

 Előadások

10:00-12:00 : April Coffee
12:00-14:00 : Bagira
14:00-16:00 : Double B Coffee and Tea
16:00-18:00 : Has Bean



 

 

11:00 : da Matteo
15:40 : April Coffee
16:30 : Taylor St. Baristas cupping Jamie Trebyvel – a kávék között izgalmas új kávévariánsokat is kóstolhattok, mint pl. a H3 Esperanza és a Centroamericano, melyeket a World Coffee Research nemrég mutatott be Seattle-ben

 

10:30 : Arany Norbert, BWT
14:00 : Patrik Rolf Karlsson, April Coffee
17:00 : Jeremy Challender, Prufrock Coffee




 



Versenyek
 

 

CUP TASTERS BAJNOKSÁG
SELEJTEZŐK

 

BREWERS CUP 
DÖNTŐ

 
   

1. Asztal

 

2. Asztal

 

3. Asztal

 

 

Idő

Név

 

10:15

Barabás Katalin

 

Márki Zoltán

 

Győri Enikő

 

 

        12:30 - 12:45

Kiss Döníz

10:40

Gyuricza Brigitta

 

Vid Richárd

 

Máté Miro

 

 

      13:15 - 13:30

Valter Lilla

 

11:05

Szabó András

 

Vékony Péter

 

Ferenczi Attila

 

 

      14:00 - 14:10

Márki Zoltán

 

11:30

Balogh Csaba

 

Berczeli Evelin

 

Cserkó Péter

 

 

      14:40 - 14:55

Nagy Ádám

 

11:55

Molnár Gábor

 

Tóth Gábor

 

Kelemen Márton

 

 

      15:25 - 15:40

Lonkai Márton

 

12:20

Németh Attila

 

Márkosi Balázs

 

Bagdi Bence

 

 

      16:10 - 16:25

Bajzáth Ákos

 

12:45

Lonkai Márton

 

Fazekas Andrea

 

Somogyvári Balázs

 

   

Eredményhirdetés : 17:45



Vasárnap (május 7.)
 

 Espresso Bár

    

 Cupping Room

 

 Előadások

12:00-14:00 : Double B Coffee and Tea
14:00-16:00 : Has Bean
16:00-18:00 : Bagira

 

 

13:30 : Casino Mocca
15:15 : Coffee Collective
16:15 : Coffee Proficiency

 

 

Daráló Podcast Live Antalóczy Györggyel, benne
13:00 – Nagy-Bertók Anita
14:00 – Tóth Sándor
15:00 – Kis Zoltán



Versenyek
 

 

CUP TASTERS BAJNOKSÁG
ELŐDÖNTŐ ÉS DÖNTŐ

Elődöntő

 

BARISTA BAJNOKSÁG
DÖNTŐ

 
   

1. Asztal

2. Asztal

3. Asztal

 

 

 

 

Idő

Név

 

10:30

Molnár Gábor

Vékony Péter

Fazekas Andrea

 

 

 

 

         11:00 - 11:30

Ferenczi Attila

11:30

Német Attila

Balogh Csaba

MárkiZoltán

 

 

 

 

       11:50 - 12:25

Tóth Attila

 

12:30

Ferenczi Attila

Szabó András

Tóth Gábor

 

 

 

 

       12:50 - 13:20

Sinka Zoltán

 

 

 

 

Döntő

 

 

 

 

 

       13:45 - 14:15

Deák Joci

14:20

 

 

 

 

 

 

 

       14:40 - 15:10

Széll Adorján

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       15:35 - 16:05

Onczay Levente

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         16:30 - 17.00 Gyuricza Brigitta  

Eredményhirdetés : 17:45